Ježiš Kristus je naše Svetlo

Každý Vianoce prichádza Cirkev s iniciatívou, ktorá umožňuje ľudom pociťovať Ducha Svätého počas celého decembra a stať sa viac podobným Spasiteľovi, Ježišovi Kristovi. Dňa 1. decembra nám vedúci cirkvi dali výzvu, aby sme v tomto roku osvetlili svet a poskytli lásku, pokoj, službu, či dokonca úsmev všetkým okolo nás. S týmto projektom sme vyzvaní, aby sme si študovali písma a dostali nápady na 25 dní, ktoré zaručia náš úspech.

Zdieľanie svetla

Ľudia z celého sveta sa zúčastňujú, zdieľajú videá, články, blogy, fotky a videá o svojich úspechoch v šírení dobra a svetla svetu.Sledujte preto tento kalendár.

Tu sú niektoré krátke súhrny od ľudí, ktorí robia 25-dňovú výzvu. (este mam doma pár)

Rodina Holtov, žijúca v Utahu, je šťastná z toho, že môžu svietiť a pomáhať svetu: www.youtube.com

Bloggerka Al Carraway zaznamenáva svoje skúsenosti a s radosťou ich zdieľa: www.alcarraway.com

Sestra Sharon Eubank z Generálneho predsedníctva Združenia Pomoci používa darovací stroj na pomoc ostatným.

svetlo sveta

Kampaň “Svetlo svetu” sa stala veľkým úspechom po celom svete. Naši misionári sa delia o krátke video s ľuďmi na uliciach, v ich domovoch a pomáhajú im tak zmeniť život k lepšiemu. Kartičky, ktoré misionári rozdávajú sú jednoduché s jasným posolstvom. Dokonca aj keď by ľudia nemali záujem dozvedieť sa viac o evanjeliu, poslúžia im ako výzdoba či prídavok vianočnej atmosféry.

svetlo sveta

Výzva

Mojou výzvou pre vás všetkých je, aby ste sa každý jeden deň pozreli do kalendára a preštudovali dané písma. Opätovne tak objavíme, kto je náš Spasiteľ a ako Mu môžeme byť viac podobnými. Ak ste aktívni online, nenechajte si to pre seba a podeľte sa o svetlo, ktoré v sebe máte. Stojí to za to! Svieťme svetu! #svetlosveta #LightTheWorld

Pre celý vianočný kalendár môžete kliknúť na tento odkaz: www.mormoni.sk

The following two tabs change content below.
Bola pokrstená v roku 2014 v Nitre. Má rada evanjelium a chce sa oň s ostatnými deliť. V roku 2016 bola povolaná, aby sa slúžila ako misionárka vo Fínsku. Má rada jazyky a hudbu, a tiež rada hovorí s ľuďmi. Jej moto je "Buďme láskaví jeden k druhému.”