Ak máte záujem dozvedieť sa viac o Cirkvi Ježiša Krista Svätých neskorších dní, chcete zdarma obdržať kópiu Knihy Mormonovej (online verzia je dostupná tu) alebo máte nejaké ďalšie otázky, prosíme, neváhajte a vyplňte kontaktný formulár uvedený nižšie a odošlite ho, alebo s nami chatujte na našej Facebookovej stránke.

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Podtesvati.sk sa zameriava na sprostredkovanie správnych a pozdvihujúcich posolstiev Cirkvi Ježiša Krista Svätých neskorších dní. Nie je oficiálnou stránkou Cirkvi a preto nevyhnutne nereprezentuje postoj Cirkvi. Stránka je vedená radovými členmi Cirkvi, ktorí sa chcú podeliť o dobro znovuzriadeného evanjelia Ježiša Krista s druhými. Podtesvati.sk sa spolu s ostatnými pridáva k výzve staršieho David A. Bednára z Kvóra dvanástich apoštolov, ktorý povedal:

    „Nabádam vás, aby ste zahrnuli svet posolstvami plnými spravodlivosti a pravdy, posolstvami, ktoré sú autentické, poučné a chvályhodné. Doslova nimi zaplavte svet ako pri potope. “

    Povzbudzujeme vás, aby ste takisto navštívili oficiálnu stránku Cirkvi Ježiša Krista Svätých neskorších dní na Slovensku: sk.cirkevjezisakrista.org.