Začiatok

Lexi mala len 11 rokov keď začala spievať. Bola členkou detskej skupiny One Voice, keď sa spojila s Alexom Boyé. Vyhrala spevácku súťaž Canyons Idol v roku 2013. Spievala národnú hymnu pred futbalovým zápasom tímu Real Salt Lake. Spieva po celom Utahu v konferenčnom stredisku v Salt Lake City, v Montážnej hale na Salt Lake Temple Square a Štadióne Fire v Prove.

Lexi

Objavila sa na talentovej súťaži America’s Got Talent, Good morning America, Peking TV a Queen Latifah Show. Jej hlas ju priviedol k možnosti spievať s Lindsey Sterling, Jenny Oaks Baker, Kristinou Chenoweth a Davidom Archuleta. Lexi tak precestovala celé Spojené štáty, Japonsko a Čínu.

Walker prišla s vianočným albumom, keď mala 13 rokov. Jej súčasťou sú skladby ako “Svätá noc”“Let it Go” a francúzska pieseň “Pat a Pan”. Nedávno vystupovala so všetkým tieto Na poslednom vianočnom koncerte univerzity BYU-Idaho vystúpila práve s nimi.

Lexi je zábavná, milujúca a hlavne energická. Vraví: “Zábava je úspech. Pokiaľ robíte to, čo máte radi, budete úspešný. Väčšinou mám pocit šťastia a som veľmi vďačná, že mám túto príležitosť! ”

Narodená a vychovaná v Utahu, Lexi je členom Cirkvi Ježiša Krista Svätých neskorších dní. Na svojej webovej stránke zdieľa hashtag, #sharegoodness (#zdielajtedobro), a aj tak sa ona usiluje o zdieľanie evanjelia, keď cestuje po sviete a spieva.

Ďalšie informácie o Lexi nájdete na týchto stránkach.

The following two tabs change content below.
Bola pokrstená v roku 2014 v Nitre. Má rada evanjelium a chce sa oň s ostatnými deliť. V roku 2016 bola povolaná, aby sa slúžila ako misionárka vo Fínsku. Má rada jazyky a hudbu, a tiež rada hovorí s ľuďmi. Jej moto je "Buďme láskaví jeden k druhému.”