Možno ste počuli o tom, keď Alex Boyé priniesol Princovi Charlesovi kópiu Knihy Mormonovej. Alebo ste možno dokonca počuli o tom, keď Elvis Presley dostal od fanúšikov Knihu Mormonovu.

Pravdepodobne ste však nepočuli o tom, keď misionár, klasicky v bielej košeli a kravate, dal Johnovi Deppovi Knihu Mormonovu.l

22. Júna 2012 bol Johnny Depp na radnici v Creede štátu Colorado, kde sa konala autogramiáda po nakrúcaní častí filmu The Lone Ranger. Stretol tam dvoch mormónskych misionárov: Staršieho Truda a Staršieho Wilda. Johnny Depp sa ich spýtal na menovky, svietiace na košeliach.

Knihu Mormonovu

“Starší Wilde vyzval Deppa, aby prijal Knihu Mormonovu. Depp presvedčivo odpovedal: “Samozrejme, “a potom podpísal ešte jednu, ktorú sme mali,” hovorí Tyanya Mortensen Smith, ktorá je členkou pobočky Del Norte v Creede, ktorý sa tiež zúčastnil tejto udalosti.

Podľa Smithovej slov bol Depp veľmi trpezlivý a priateľský počas celej akcie a dokonca povedal: “Ďakujem za knihu, chalani”, v tom ako boli misionári na odchode.

Tento článok nájdete tu v plnom znení. Jeho autorkou je Katie Lambert.

The following two tabs change content below.
Bola pokrstená v roku 2014 v Nitre. Má rada evanjelium a chce sa oň s ostatnými deliť. V roku 2016 bola povolaná, aby sa slúžila ako misionárka vo Fínsku. Má rada jazyky a hudbu, a tiež rada hovorí s ľuďmi. Jej moto je "Buďme láskaví jeden k druhému.”